Sylwester z Polsatem 2011

Sylwester w Polsacie

Wiadomo już, kto wystąpi podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011″ przygotowywanej przez telewizję Polsat. Nie będzie zagranicznych gwiazd, ponieważ w tym roku głównym celem włodarzy stolicy jest oszczędność. Koncert odbędzie się tak jak w poprzednim roku w Warszawie na Placu Konstytucji. Transmisja w telewizji Polsat, Polsat HD oraz Polsat 2 rozpocznie się o godzinie 20:00.

Tematem koncertu sylwestrowego będzie Euro 2012, a artyści zaśpiewają nie tylko swoje największe hity, ale również piosenki piłkarskie. Jedną z gwiazd wieczoru ma być Maryla Rodowicz, która zaśpiewa „Football”, a w duecie z death-metalowym zespołem Eris Is My Homegirl wykona piosenkę „Małgośka”. Zagrają również Kora, Ania Wyszkoni, Video, Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, Volver, Sylwia Grzeszczak w duecie z Liberem, Natalia Lesz, De Mono, Bracia, Big Cyc, Blue Cafe, Norbi, Dżem, Iwona Węgrowska, De Nuevo, Little Breaver, Zemollem. Na koncercie „Sylwestrowa Moc Przebojów 2011″ wystąpi zespół discopolowy Boys, zwycięzca drugiej edycji programu rozrywkowego Must Be The Music – rewelacyjny gitarzysta Maciej Czaczyk oraz triumfatorzy pierwszej edycji – zespół Enej.

Koncert sylwestrowy poprowadzą prezenterzy i artyści związani z Telewizją Polsat: Krzysztof Ibisz, Katarzyna Cichopek, Paulina Sykut-Jeżyna, Agata Młynarska, Maciej Dowbor, Mateusz Borek, Agnieszka Popielewicz i Maciej Rock.

Nowy Rok powitany zostanie imponującym pokazem sztucznych ogni. Po północy Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz –Waltz złoży osobom zebranym na placu jak i telewidzom noworoczne życzenia. koncert zakończy się o godzinie 01:45.

Sprawdź również: Sylwester z Jedynką i Sylwester z Dwójką.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł:
"Sylwester z Polsatem 2011" - Ocena: 5.0/5 (na podstawie 1 oceny)

Autor

Olek Kowalski

Olek Kowalski (napisanych artykułów: 41)

Interesuje się turystyką w internecie oraz promocją pensjonatów i kwater prywatnych. Uwielbia spotkania ze znajomymi i wymianę poglądów.