Jak ubrać się na Sylwestra?

ubranie sylwestrowe

Jedną z najtrudniejszych nocy na podjęcie decyzji o tym co założyć jest niewątpliwie Sylwester. Teraz jeśli już zdecydowałaś się założyć sukienkę lub bierzesz to pod uwagę zapoznaj się z poniższymi wskazówkami dotyczącymi wyboru sukienki w zależności od rodzaju figury, stylu ubierania i materiału.

Styl cesarski

Pasuje praktycznie do każdego typu figury. Pomaga również kobietom z małym biustem i tym z szerokim pasem. Dodaj blasku swojej kreacji zakładając parę butów z zabójczymi obcasami. Dodaj szeroki pas lub wstęgę zaraz pod biustem, dodając twojej kreacji większego uroku.

Paski

Kobiety z figurą klepsydry najlepiej wyglądają w sukienkach związanymi paskami z materiału. Przekątna linia paska odwraca uwagę od brzucha, kołnierzyk w kształcie litery V uwydatnia dekolt, jeśli tego chcesz. Zaakcentuj swoją sukienkę dodatkami takimi jak naszyjnik, kolczyki i bransoletki.

Cekiny

Mogą być naprawdę szałowe! Jeśli cekiny od stóp do głów to dla ciebie za dużo, spróbuj ich w dwóch miejscach – wokół twojej szyi i na butach.

Styl metaliczny

Aby nie wyglądać jak świecąca gwiazda stosuj metaliczne elementy na ciemniejsze stroje. Jeśli styl metaliczny jest dla ciebie zbyt śmiały, możesz upiększyć prostą sukienkę dodając jeden lub kilka metalicznych elementów takich jak buty, pasek lub torebka.

Jeśli nadal jesteś niezdecydowana, załóż to co zawsze do ciebie pasowało i skup się na konkretnym elemencie twojego wyglądu – włosach, makijażu (np. sztuczne rzęsy) lub śmiałych akcesoriach.

Galeria sukienek – Sylwester 2013/2014

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł:
"Jak ubrać się na Sylwestra?" - Ocena: 4.0/5 (na podstawie 2 ocen)
Przydatne wskazówki i porady
Jeżeli jesteś drobna - pokaż swoje nogi! Załóż krótszą sukienkę jeśli chcesz wyglądać na wyższą.

Autor

Katarzyna Rataj

Katarzyna Rataj (napisanych artykułów: 28)

Zawodowo związana z branżą eventową oraz turystyczną. Prywatnie pasjonuje się modą, wizażem i kuchnią. Od niedawna zafascynowana trybem życia w stylu "slow". Zawsze uśmiechnięta, nigdy nie ogląda się za sienie (no chyba, że złamie obcas).